Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Hok rezygnuje, rozpada się Klub "Nowy Kołobrzeg"

Stało się to, co sugerowaliśmy od pewnego czasu: Adadm Hok zrezygnował z mandatu radnego Rady Miasta Kołobrzeg. Jego aktywność była w ostatnim czasie dość niska i mówiło się, że nosi się z zamiarem wycofania się z życia publicznego. Gdy pytaliśmy o to jednego z jego klubowych kolegów, ten odesłał nas do samego zainteresowanego. W rozmowie z nami w ubiegłym tygodniu faktycznie radny Hok zastanawiał się nad zmianami. Okazało się, że decyzja zapadła w piątek. Do komisarza wyborczego w Koszalinie wpłynęła informacja o rezygnacji z mandatu, która weszła w życie.

Rada Miasta Kołobrzeg zakończy kadencję w liczbie 20 radnych, gdyż na nieco ponad 40 dni przed wyborami mandat nie zostanie obsadzony. Adam Hok był radnym Klubu Nowy Kołobrzeg, który obecnie liczy 2 członków i właśnie się rozpadł. Wcześniej, opuścili go: Piotr Lewandowski i Agnieszka Trafas.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama