Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ogromny sukces Swan Dance

W minioną sobotę zespół Swan Dance wziął udział w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Zespołów Tanecznych „ON THE TOP” w Bożympolu Wielkim, z którego przywiózł worek statuetek i medali. Choreografem i trenerem zespołu jest Marta Herbowska.

1 miejsce FORMACJA SWAN DANCE III w choreografii „DREAM CRUSHER’’
w składzie: Julia Kulbicka, Lena Kuryś, Nadia Gargaś, Gabriela Jankowska, Nadia Chrzanowska, Nikoletta Leksińska, Emma Niewiadomska, Roża Łysko, Lena Jania, Matylda Wachowska, Nina Goleniowska, Lena Rodak.

2 miejsce FORMACJA SWAN DANCE I w choreografii „DANCE MONSTER”
w składzie: Zofia Tokarska, Zofia Kozanka, Zofia Szczepaniak, Rosie Esterlow, Agata Kuźma, Zuzanna Sadowska, Mykhalina Viniar, Alicja Rubys, Liliana Cieloch, Eva Suscheskaya, Liliana Gargaś, Zofia Fiedoruk, Nikola Tabińska, Wiktoria Kosewska, Celissia Grzesik, Oliwia Brandt.

2 miejsce MINI FORMACJA RUBY SWAN w choreografii „OOOPS” w składzie: Matylda Wachowska, Julia Kulbicka, Nadia Chrzanowska, Lena Jania, Natalia Bargiel, Jagna Niewiadomska.

DUETY:
1 miejsce JAGNA NIEWIADOMSKA I NATALIA BARGIEL JAZZ DANCE DUETY DO LAT 7

SOLIŚCI:
1 miejsce MATYLDA WACHOWSKA TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 9-10 LAT
1 miejsce JAGNA NIEWIADOMSKA TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 8 LAT
1 miejsce JAGNA NIEWIADOMSKA JAZZ DANCE IMPRO SOLO 8 LAT
1 miejsce JAGNA NIEWIADOMSKA SHOW DANCE SOLO 8 LAT

2 miejsce MATYLDA WACHOWSKA TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 9-10 LAT
2 miejsce MATYLDA WACHOWSKA JAZZ DANCE SOLO 9-10 LAT
2 miejsce MATYLDA WACHOWSKA JAZZ DANCE IMPRO SOLO 9-10 LAT
2 miejsce EMMA NIEWIADOMSKA SHOW DANCE SOLO 11-12 LAT
2 miejsce POLA CHABERA JAZZ DANCE IMPRO SOLO 8 LAT
2 miejsce MYKHAILINA VINIAR INNE FORMY TAŃCA DO 8 LAT
2 miejsce E NADIA GARGAŚ DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 11-12 LAT
2 miejsce NADIA GARGAŚ DEBIUTY JAZZ DANCE IMPRO SOLO DO LAT 11-12 LAT
2 miejsce POLA CHABERA SHOW DANCE 8 LAT
2 miejsce PAULINA WOJARSKA TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 15-16 LAT
2 miejsce PAULINA WOJARSKA TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 15-16 LAT

3 miejsce RÓŻA ŁYSKO TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 11-12 LAT
3 miejsce POLA CHABERA TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 8 LAT
3 miejsce JULIA SHEPTUN DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 9-10 LAT
3 miejsce JULIA SHEPTUN JAZZ DANCE IMPRO SOLO 9-14 LAT
3 miejsce JULIA SHEPTUN INNE FORMY TAŃCA SOLO 9-10 LAT
3 miejsce LILIANA GARGAŚ DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO DO 7 LAT
3 miejsce NATALIA BARGIEL SHOW DANCE SOLO 8 LAT

4 miejsce NATALIA BARGIEL TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 8 LAT
4 miejsce NATALIA BARGIEL JAZZ DANCE IMPRO SOLO 8 LAT
4 miejsce NINA GOLENIOWSKA JAZZ DANCE SOLO 11-12 LAT
4 miejsce POLA CHABERA TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 8 LAT
4 miejsce ZOFIA TOKARSKA JAZZ DANCE IMPRO SOLO DO 7 LAT
4 miejsce OLIWIA BRANDT TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO DO 8 LAT

5 miejsce NADIA CHRZANOWSKA JAZZ DANCE SOLO 11-12 LAT
5 miejsce ZOFIA TOKARSKA INNE FORMY TAŃCA DO 8 LAT
5 miejsce LILIANA GARGAŚ JAZZ DANCE IMPRO SOLO DO 7 LAT
5 miejsce ZOFIA TOKARSKA TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO DO 7 LAT
5 miejsce NINA GOLENIOWSKA JAZZ DANCE IMPRO SOLO 11-12 LAT
5 miejsce RÓŻA ŁYSKO TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 11-12 LAT
5 miejsce EMMA NIEWIADOMSKA TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 11-12 LAT
5 miejsce AMELIA HOŁUBICKA DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY DEBIUTY 9-10 LAT

6 miejsce RÓŻA ŁYSKO JAZZ DANCE IMPRO SOLO 11-12 LAT
6 miejsce LENA JANIA JAZZ DANCE SOLO 11-12 LAT
6 miejsce NINA GOLENIOWSKA WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 11-12 LAT
7 miejsce EMMA NIEWIADOMSKA JAZZ DANCE IMPRO SOLO 11-12 LAT
8 miejsce ZUZANNA STĄPOR TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO POW. 16 LAT

½ finału NADIA CHRZANOWSKA JAZZ DANCE IMPRO SOLO 11-12 LAT
½ finału JULIA KULBICKA TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 11-12 LAT

Z kolei w niedzielę solistka zespołu Swan Dance Oliwia Łącka zdobyła 2 miejsce oraz NAGRODĘ SPECJALNĄ na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Zakręceni Zakochani 2024 w Gostyninie.

 

Ponadto od początku 2024 roku solistki Swan Dance były już obecne i zbierały medale na:
Warsaw Dance Champs:
2 miejsce Maja Machut PAI 15-16 lat B
2 miejsce Weronika Lesiak Jazz Dance solo 15-16 lat A+S

I Ogólnopolskich Zmaganiach Tanecznych "Rozdźwięk Tańca" w Braniewie:
1 miejsce Pola Chabera debiuty dance show 8 lat
1 miejsce Pola Chabera debiuty jazz dance impro solo 8 lat
1 miejsce Matylda Wachowska taniec współczesny solo 9-10 lat
1 miejsce Matylda Wachowska taniec współczesny impro solo 9-10 lat
2 miejsce Pola Chabera debiuty taniec współczesny impro solo 8-10 lat
2 miejsce Matylda Wachowska jazz dance solo 9-10 lat
2 miejsce Matylda Wachowska jazz dance impro solo 9-10 lat
4 miejsce Pola Chabera taniec współczesny 8 lat.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama