Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pękła rura, przedszkole nr 8 dziś zamknięte

Prawdopodobnie dziś  w nocy doszło do pęknięcia węża, który doprowadza ciepłą wodę do zlewu w jednej z sal na 1 piętrze Przedszkola Miejskiego nr 8. Gdy rano pojawiły się pierwsze pracownice zastały wodę na podłodze i parę unoszącą się w powietrzu. Natychmiast powiadomiono dyrekcję, i skontaktowano się ze wszystkimi rodzicami, aby nie przyprowadzać dziś dzieci do placówki. W sytuacjach awaryjnych udało się wyznaczyć dwa przedszkola, które przyjmowały dzieci dodatkowo. Zalana została podłoga w jednej z sal, panele nie nadają się do dalszego użytkowania, woda pojawiła się też na dole w sali dla najmłodszych oraz szatni. Zalane zostały praktycznie wszystkie pozostawione tam ciuchy i kapcie, w sali na dole uszkodzonych zostało sporo zabawek i wykładziny. Do osuszenia jest kilka pomieszczeń i strop. Do wymiany jest też instalacja elektryczna. Od rana wszyscy pracownicy są przedszkolu i prowadzą prace porządkowe, jak usłyszeliśmy od dyrektora placówki Pani Danuty Adamczyk : Trwa przemeblowanie, chcemy jutro przyjąć jak największą liczbę dzieci. Dziękujemy też za okazaną pomoc i zainteresowanie rodziców.

Budynek przygotowywany jest do osuszania. Trwa szacowanie strat.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama