Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Obsługą psich pakietów zajmuje się teraz firma z Koszalina

W ubiegłym roku ogłoszono przetarg na "Bieżące utrzymanie pojemników na odchody zwierzęce zlokalizowane na nieruchomościach należących do Gminy Miasto Kołobrzeg". W przetargu stanęły 4 firmy, wygrała oferta z Koszalina. Zaproponowano kwotę 399.106,32, propozycja Zieleni Miejskiej była najdroższa, wyniosła 673.559,82. Umowa została zawarta 1 lutego. Ale mieszkańcy uskarżają się, że worków nie ma w wielu urządzeniach. Nie są one uzupełniane na bieżąco jak do tej pory, nie ma też na pojemnikach numeru telefonu, pod którym można zgłosić ich brak.  Jak udało nam się dowiedzieć dziś w urzędzie ma odbyć się spotkanie z nowym wykonawcą, zostaną na nim przedstawione uwagi urzędników i oczekiwania względem wypełnienia urządzeń woreczkami.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama