Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wspólnota Samorządowa prezentuje kandydatów w wyborach 7 kwietnia

Dziś po południu odbyła się konwencja wyborcza Wspólnoty Samorządowej - formacji, która będzie walczyła o poparcie mieszkańców w zbliżających się wyborach samorządowych. Jak mówił lider Wspólnoty - Jacek Kuś, wiele osób chciało zaangażować się w projekt samorządowy, ale nie chciało iść do wyborów z partią polityczną. Stąd powstanie czegoś nowego, co pozwoli połączyć lewicowe ideały, ale także samorządową klasę. Jak przypominał Kuś, Nowa Lewica od kilku lat była zaangażowana w rządzenie miastem i powiatem. - To już ponad 6 lat. To było bardzo dobre 6 lat dla wszystkich kołobrzeżanek i kołobrzeżan. To co nas połączyło, to właśnie podobne spojrzenie na wspólnotę samorządową. Postawiliśmy sobie wtedy cel, że obieramy kurs, niezależnie od tego ile będzie w skali Beauforta, obieramy kurs na mieszkańców - mówiła podczas konwencji prezydent Anna Mieczkowska, która jako starająca się o reelekcję kandydatka, ma w tym poparcie Wspólnoty Samorządowej, a z list komitetu prezydenta do Rady Miasta Kołobrzeg będą także startować lewicowi kandydaci.

Z poparciem Wspólnoty o poparcie wyborców będą także walczyć kandydaci na wójtów poszczególnych gmin i burmistrza: Jerzy Wolski - kandydat na wójta gminy Kołobrzeg, Mirosław Terlecki - kandydat na wójta gminy Rymań, Marek Dołkowski – kandydat na wójta gminy Siemyśl, Grzegorz Starczyk – kandydat na wójta gminy Dygowo, Kamil Lepa – kandydat na wójta gminy Ustronie Morskie, Marcin Pawlak – kandydat na burmistrza Gościna.

Jednocześnie Wspólnota Samorządowa startuje w wyborach do Rady Powiatu Kołobrzeskiego. Pełne listy zostaną wystawione we wszystkich czterech okręgach. Podczas konwencji zaprezentowano poszczególnych kandydatów. - Celem naszym jest to, abyśmy zrealizowali swoje marzenia, ale dzisiaj musimy mieć w sobie siłę i zrobić energicznie tą kampanię - mówił Jacek Kuś. Więcej w materiale wideo.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama