Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Złoty spacer seniora wspólnie z Paramedic

Mając świadomość ile osób starszych, którzy ze względu na dysfunkcję narządu ruchu, nie są w stanie sami wydostać się z domu z powodu barier architektonicznych i braku odpowiedniego sprzętu, grupa Paramedic postanawia od 1 marca rozpocząć projekt  „Złoty spacer dla seniora”. Jest to termin, który odnosi się do spokojnej, relaksującej i bezpiecznej przechadzki dla osób starszych. Taki spacer ma na celu zapewnienie seniorom możliwości cieszenia się świeżym powietrzem, aktywnością fizyczną i korzystaniem z otoczenia na miarę ich możliwości.

Może pomóc również w redukcji poziomu stresu. Czas spędzony na spacerze, pozwala seniorom oderwać się od codziennych obowiązków i zmartwień, co może przynieść ulgę i zmniejszyć napięcie.

Ratownicy, po wcześniejszym ustaleniu terminu, pomogą rodzinie osób w potrzebie, znieść i wnieść seniora, aby ten mógł zaznać przyjemność ze spaceru na świeżym powietrzu. Jest możliwość również, udostępnienia wózka inwalidzkiego jeśli takiego nie będą posiadać. To jeden z pierwszych projektów, które skierujemy do seniorów.

Koordynator projektu Mateusz Giec, tel. 609156997

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama