Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Powalone drzewo na boisku lekkoatletycznym

24 stycznia podczas silnych wiatrów, które nawiedziły Kołobrzeg uszkodzonych zostało kilka drzew w tym Topola Kanadyjska, rosnąca za płotem boiska przy Koperniku. Jak się okazało drzewo w środku było spróchniałe. Po kilku dniach odbyły się oględziny drzewa przez pracowników urzędu, wydano zgodę na usunięcie go przez pracowników szkoły. Jak udało nam się dowiedzieć w szkole dzisiejsza akcja usuwania pozostałości drzewa pokrywa się z naprawą płotu, który został uszkodzony przez wiatrołom. Jednocześnie jeszcze w zeszłym roku zwrócono się do odpowiednich instytucji o przebadanie drzew zlokalizowanych na terenie szkoły, szczególnie tych wzdłuż płotu na Śliwińskiego. Po badaniach stwierdzono, że 3 drzewa są martwe, kilka innych też należało by usunąć. Zgoda została wydana, ale ktoś dopatrzył się, że teren szkoły również objęty jest ochroną konserwatora zabytków, zgodę cofnięto i po akceptacji konserwatora wydana zostanie ona ponowie. W ramach usunięcia drzewa szkoła przeprowadzi nasadzenia zastępcze.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama