Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Będzie apteka z dyżurami w porze nocnej i w święta?

Jak już informowaliśmy, Zarząd Powiatu Kołobrzeskiego przeprowadził analizę potrzeb w zakresie dyżurów aptek w godzinach nocnych oraz w niedziele i święta. Z odpowiedzią na zapotrzebowanie powiatu wystąpiła "Apteka Całodniowa" przy ul. Mariackiej 14 (przy katedrze). Okazuje się, że powiat ma środki finansowe na opłacenie dyżurów apteki do godziny 23, a więc ponad godzinę w stosunku do obecnego grafiku tej apteki. Co więcej, byłaby ona czynna także w okresie świątecznym oraz niedziele. Jak informuje starosta Tomasz Tamborski, pozwoli to zapewnić na ciągłą pracę tej apteki w centrum miasta przez cały rok. Warto też pamiętać, że ustawodawca zmienił definicję nocnego dyżuru aptek i obecnie nie trwa on już całą noc (przeczytaj). Powiat na razie wystąpił z zapytaniem do właściciela apteki, czy jest on zainteresowany taką działalnością. Jeśli Zarząd Powiatu Kołobrzeskiego otrzyma odpowiedź pozytywną, będzie mógł przystąpić do podpisania stosownej umowy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama