Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gabinet stymulacji zmysłów [wideo]

W Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej powstała nowoczesna sala terapeutyczna, w pełni urządzona i wyposażona z myślą o potrzebach naszych najmłodszych mieszkańców. To miejsce, w którym dzieci do 7 roku życia mogą rozwijać się wielokierunkowo, pokonywać lęki i opory oraz czerpać radość z aktywności. Koszt dostosowania sali wraz z wyposażeniem to 50 tysięcy złotych, środki na ten cel zostały przyznane z fundacji Za Życiem.  Sala została zaprojektowana specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kolorowe ściany, miękkie poduszki, wygodne fotele i dywany tworzą przyjazne otoczenie, które sprzyja relaksowi i zabawie. Sala jest wyposażona w różnorodne sensoryczne elementy, takie jak piaskownica, huśtawka, kuleczki do masażu stóp czy światłoterapia czy butelki z zapachami. Dzięki temu dzieci uczą się przetwarzać bodźce z otoczenia, co ma kluczowe znaczenie dla ich rozwoju.

Więcej w materiale wideo.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama