Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zamiast parkingu miał powstać hotel, radni podjęli uchwałę

W grudniu prezydent miasta Anna Mieczkowska zwołała konferencję prasową na terenie parkingu przy PKP od strony ulicy Solnej. Okazało się wtedy, że do urzędu miasta wpłynął wniosek od spółki, która jest powiązana z PKP, o ustalenie lokalizacji celu publicznego dla budowy 7 kondygnacyjnego hotelu z podziemnym garażem. Prezydent odmówiła, jak powiedziała niepotrzebny jest w naszym mieście kolejny 7 piętrowy hotel, dodała też, że zrobi wszystko, aby ten teren nie został zabudowany żadnym hotelem lub apartamentowcem. Dziś na sesji Rady Miasta radni zajęli się uchwałą w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, który zachowuje dla tego terenu (ul. Solna i Zdrojowa) parkingi i usługi gastronomiczne. Tym samym niemożliwe będzie wybudowanie w tym miejscu kolejnego hotelu. Radni byli przy tej uchwale jednogłośni.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama