16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Mieszkaniec Podczela manifestuje swój sprzeciw wobec polityki

Zjawisko wypisywania antyrządowych haseł na murach jest jednym z wielu sposobów wyrażania niezadowolenia i protestu wobec rządu lub określonych politycznych decyzji. Od dłuższego czasu na prywatnej posesji mieszkaniec Podczela umieszcza napisy na swojej bramie garażowej na których dość stanowczy sposób wyraża swoje niezadowolenie z rządów premiera Donalda Tuska, drugi napis który się pojawił uderza już nie tylko w premiera ale też ministra Sienkiewicza i prokuratora Bodnara. Sprawą interesowała się straż miejska, po jej interwencji napis widoczny na górze zmienił treść na tą poniżej.