19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Za nami "Światełko do Nieba" i rekord w zbiórce

W Hali Milenium zakończył się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na koniec, na scenie wystąpiła Maja Hyży, która śpiewała dla kołobrzeskiej publiczności. Następnie, na scenie pojawił się Maciej Mądrowski, szef kołobrzeskiego sztabu WOŚP, a także Anna Mieczkowska, prezydent Kołobrzegu. Towarzyszyły im zuchy, trzymające w rękach kartki z cyferkami. 301 tys. zł - tyle uzbierali kołobrzeżanie na godzinę 20.00, a to nie jest ostatnie słowo. Na koniec, w hali rozbłysło "Światełko do Nieba".