Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Orkiestra po raz 32: hitem dźwig przy molo [foto]

Po raz 32 w Kołobrzegu zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zauważalna jest znacząca różnica. W inicjatywie popieranej przez Polaków mogą wziąć wreszcie udział służby mundurowe. St przy ratuszu byli strażacy, policjanci i strażnicy graniczni, a w porcie jednostki pływające. Przy ratuszu można było zobaczyć przeróżne organizacje, które zbierały pieniążki do puszek. Orkiestra grała na ulicy Mariackiej, ale także w porcie kołobrzeskim, gdzie można było zobaczyć m.in. stare pojazdy, ale także odwiedzić jednostkę pływającą BSR czy Straży Granicznej. Natomiast hitem był dźwig przy molo. Za wrzut do puszki można było zostać wciągniętym na kilkadziesiąt metrów i zobaczyć panoramę miasta. Ustawiała się tam długa kolejka...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama