Light rain

16 kwietnia 2024
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Odwołano zarząd Polskiej Żeglugi Bałtyckiej

Deklarowane zmiany w Polskiej Żegludze Bałtyckiej wreszcie nastąpiły. W ubiegłym tygodniu zmieniona została rada nadzorcza kołobrzeskiej spółki. W jej skład wszedł m.in. Piotr Szczygielski, związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. Nowa rada nadzorcza, jak udało nam się dowiedzieć, dziś odwołała dotychczasowy zarząd, w tym prezesa Piotra Madejskiego, wybranego w 2021 roku na miejsce Piotra Redmerskiego. Teraz, ogłoszony ma zostać konkurs na członków zarządu tej spółki.

O zmianach w spółce mówiło się już od pewnego czasu (zobacz). Dziś weszły one w życie, a jak można usłyszeć, w kołobrzeskiej spółce zapanowała spora radość...