Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wzrost po pandemii: Kołobrzeg odnawia swoją rolę na żeglarskiej mapie

Kołobrzeski Port Jachtowy, niekwestionowany skarb regionu Pomorza Zachodniego, zasłużenie zdobył prestiżowy tytuł Ikony Pomorza Zachodniego w 2023 roku, przyznawany przez czytelników Gazety Wyborczej. To wspaniałe wyróżnienie potwierdza nie tylko bogatą historię tego miejsca, ale także dynamikę rozwoju, inwestycji oraz skuteczne działania promocyjne, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i coraz większą liczbę gości z Polski i zagranicy.

Kołobrzeski Port Jachtowy może poszczycić się doskonałym skomunikowaniem drogowym z całym krajem, co czyni go łatwo dostępnym zarówno dla polskich, jak i zagranicznych gości. Ta centralna lokalizacja staje się kluczowym elementem, przyciągającym żeglarzy z różnych części Europy. Nowoczesna infrastruktura portu, w pełni wyposażona we wszelkie udogodnienia, to kluczowy element jego sukcesu. Rezydenci portu mogą cieszyć się komfortem na najwyższym poziomie, co przekłada się na rosnącą liczbę zadowolonych użytkowników.

W 2019 roku liczba rezydentów – jachtów przebywających w porcie przez okres powyżej 6 miesięcy – osiągnęła liczbę 105. Lata 2020–2021, związane z pandemią COVID-19, przyniosły pewne wyzwania i spadek liczby gości. Jednakże, dzięki determinacji i atrakcyjności Kołobrzeskiego Portu Jachtowego, te trudne czasy są już za nami. W 2023 roku odnotowano wzrost liczby rezydentów, osiągając imponującą liczbę 145.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama