Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapasy krwi się kurczą, krwiobus na festiwalu morsowania

Ostatnio taki krwiobus widziany był w Kołobrzegu w niedzielę podczas finału Festiwalu Morsowania. Wtedy też do mobilnego punktu poboru krwi zgłosiło się 26 osób chętnych do oddania jej. Niestety tylko 16 z nich mogło ją oddać. Łącznie zebrano 7,200 ml.  To tylko kropla w morzu potrzeb, jak poinformowała nas dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Szczecinie zabiegów operacyjnych do których potrzebna jest krew przybywa a zapasy się kurczą. Obecnie brakuje najwięcej krwi z grupy -. Jak udało nam się dowiedzieć dobry przykład idzie z góry, 19 litrów oddanego cennego płynu ma na swoim koncie prezes klubu morsa Łukasz Zięba.

Szczegóły na infografice.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama