Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Awaria w lodówce społecznej

Odwiedziliśmy dziś lodówkę społeczną, bo niektórzy czytelnicy naszego portalu powątpiewali w jej funkcjonowanie. Sprawdziliśmy: jest niemal pełna. Zainteresowało nas jednak to, że nie ma w niej światła. Jak się okazuje, nastąpiła awaria i w lodówce nie ma prądu, a to oznacza, że urządzenie nie spełnia swojej funkcji. Dziś w nocy ma być niska temperatura, więc jedzenie powinno przetrwać, ale powinno być jak najszybciej wybrane. Poinformujemy was o usunięciu awarii, gdyż wiele osób ma na pewno nadwyżki żywności po świętach i w ten sposób można przekazać ją tym, którzy mają jej trochę mniej.

Aktualizacja:
Dotarliśmy do profilu "Dzielimy się jedzeniem Kołobrzeg", który potwierdza awarię lodówki. Powstała ona prawdopodobnie w wyniku zwarcia. Zniknął dach nad lodówką i deszcz mógł przyczynić się do unieruchomienia urządzenia.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama