Few Clouds

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Pod szpitalem ciężko zaparkować, ale są tacy co sobie radzą

Rano zostaliśmy poinformowani przez naszych czytelników o pojeździe marki ford zaparkowanym przed kołobrzeskim szpitalem zaparkowany na ścieżce rowerowej. I rzeczywiście pojazd stoi zaparkowany po lewej stronie od wjazdu. Zainteresowali się nim zarówno policjanci jak i straż miejska. Za wycieraczką kierowca ma już wystawione wezwanie. Rowerzyści muszą skorzystać z chodnika. W takiej sytuacji czytelnicy zauważają, że pojazd powinien zostać odholowany.