Few Clouds

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Zmiany w autobusach, od nowego roku nie kupisz biletu u kierowcy

Komunikacja Miejska poinformowała, że od 1 stycznia wprowadza zmiany w zakresie zakupu biletów. Jak czytamy w komunikacie spółki : Obserwując wyraźną tendencję spadku sprzedaży biletów jednorazowych na rzecz płatności mobilnych, z dniem 01.01.2024 r. Spółka nie będzie prowadziła sprzedaży biletów przez kierowców naszych autobusów. Zmiana ta na pewno pozytywnie wpłynie na punktualność naszych pojazdów. Poza obecnymi możliwościami zakupu biletów (bilet elektroniczny, aplikacje mobilne, płatność karta w kasownikach, sprzedaż stacjonarna biletów jednorazowych),
dogrywamy szczegóły dotyczące uruchomienia płatności za pomocą aplikacji bankowych, a także kodów QR.

Spółka przypomina też o możliwości wyrobienia  biletu elektronicznego w punktach obsługi klienta przy ul. Grochowskiej i Jagiellońskiej albo zainstalowania w swoich telefonach aplikacji mobilnej (skycash, goPay).