Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ulica Pomorska zostanie wyremontowana

W piątek doszło do podpisania umowy dotyczącej projektu pn. "Remont nawierzchni jezdni i chodników wraz z remontem instalacji odwodnieniowej ulicy Pomorskiej w Kołobrzegu". Przedmiotem prac będzie odcinek ul. Pomorskiej, rozciągający się od ulicy Zwycięzców w kierunku ul. Jagiellońskiej.

Zadanie zostanie zrealizowane przez Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "PRIN", a plac budowy zostanie przekazany w ciągu 14 dni od podpisania umowy. Planowany czas realizacji projektu wynosi 120 dni. Całkowity koszt inwestycji to 693.123,35 zł brutto. W ramach prac planuje się wymianę nawierzchni jezdni na kostkę betonową, remont nawierzchni chodników oraz odnowienie instalacji kanalizacji deszczowej. Dodatkowo, w zakresie zamówienia znajduje się ułożenie krawężników kamiennych oraz regulacja ułożenia włazów kanałowych i zaworów gazowych.

Należy podkreślić, że inwestycja otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 55% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama