Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gromek sprawdzał sytuację w PŻB [wideo]

Senator Janusz Gromek udał się na spotkanie z prezesem Polskiej Żeglugi Bałtyckiej. Zainteresowanie tym, co dzieje się w tej państwowej spółce senator Koalicji Obywatelskiej wyraził podczas ostatniej konferencji prasowej na terenie kolei (zobacz). W środę, spotkaliśmy się z senatorem przy siedzibie PŻB w kołobrzeskim porcie. Jak mówił Janusz Gromek, prezes przedsiębiorstwa uspokajał go w sprawie sprzedaż promu "Nova Star", choć takie informacje pojawiły się w przestrzeni publicznej. Zostały one zdementowane. Jednocześnie senator pytał o kwestie finansowe związane z promem, który spółka zdobywa z Włoch. Jak mówi senator, w tej kwestii również usłyszał uspokajające informacje.

Jaka jest faktyczna sytuacja spółki okaże się już wkrótce, gdy pojawi się nowy nadzór nad aktywami skarbu państwa. Krótka rozmowa z senatorem KO w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama