3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Mikołajki z Rotary Club dla dzieci z Okruszka

W środę w  hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu z okazji Mikołajek Kołobrzeski Klub Rotary zorganizował coroczne spotkanie dla podopiecznych Okruszka. Impreza mikołajkowa nie mogła odbyć się bez obecności Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki świąteczne. Oprócz paczek dla dzieci przygotowany był słodki poczęstunek, dyskoteka. Zawitali też specjalni goście, to maskotki z którymi dzieci robiły sobie wspólne zdjęcia.