Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zima przyczyną opóźnień pociągów

Zanim wybierzecie się w podróż, ale też jeśli czekacie na przyjazd pociągu z bliskimi lub znajomymi, sprawdźcie "Portal Pasażera". Pociągi z południa kraju mają bardzo duże opóźnienia. Powodem są trudne warunki zimowe na południu kraju. Nie lepiej jest jednak w innej części Polski.

W weekend, w przypadku Kołobrzegu sytuacja nie była taka zła. Poranny pociąg ze Szczecina Głównego do Kołobrzegu miał 32 minuty opóźnienia. Pomerania ze Szczecina Głównego do Kołobrzegu, miała 63 minuty opóźnienia. IC "Parsęta" z Łodzi Fabrycznej miała na koncie 26 minut spóźnienia. 49 minut opóźnienia miał IC "Zamoyski" z Hrubieszowa Miasto do Kołobrzegu oczywiście.

Od redakcji:
Otrzymaliśmy informację, że część opóźnień pociągów, które pokazywał nam dla stacji Kołobrzeg "Portal Pasażera", pochodzi z dnia wczorajszego. Nie mniej sprawdzajcie i upewniajcie się, że z wybranym przez was połączeniem wszystko jest w porządku.

Fot. Kolej Kołobrzeska

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama