Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica ośmieszyła miasto, MOSiR się wycofuje [wideo]

Przez dwa dni byliśmy świadkami wymiany ciosów w zakresie tego, co działo się na miejskim stadionie. Zaczęło się od tego, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji chciał przełożenia meczu z Lechem II Poznań, bo nie można było odśnieżyć boiska (przeczytaj). Następnie okazało się, że odśnieżenie jest jednak możliwe, co pokazali zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg, sami biorąc się za odśnieżanie (zobacz). Na portalu społecznościowym nie szczędzono jednocześnie słów krytyki pod adresem MOSiR i miasta, w konsekwencji czego, w czwartek w godzinach wieczornych komentarz do sytuacji nadesłał dyrektor MOSiR, Jacek Banasiak (przeczytaj).

Na dziś, Kotwica zaprosiła kibiców, aby odśnieżyć stadion. Kierownictwo MOSiR zwołało też konferencję prasową, na której w sposób dość enigmatyczny wycofywano się z całej sytuacji, podkreślano powagę meczu, który próbowano przełożyć, a także poinformowano dziennikarzy, że dzięki wsparciu władz miasta na stadion zawitali także pracownicy Zieleni Miejskiej, którzy również wzięli się za odśnieżanie stadionu. Dyrektor Banasiak podkreślał, że od samego początku chodziło mu o stan murawy, ale skoro jednak można odśnieżyć to w taki sposób, co i tak nie gwarantuje jakości murawy oraz tego, że podczas zbierania śniegu nie zostanie uszkodzona. Skoro jednak sprawy sportowe są najważniejsze, to MOSiR to rozumie.
reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama