Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Odnowiona sala sportowa w Koperniku [wideo]

W piątek rano odbyła się krótka konferencja prasowa starosty Tomasza Tamborskiego oraz dyrektora I LO Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika Artura Dzierkowskiego. Spotkanie z dziennikarzami odbyło się na nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Koszt remontu wyniósł prawie 435.000 zł. Sala była remontowana około 13 lat temu, ale przez ten czas została kilkukrotnie zalana i nie nadawała się już do dalszego bezpiecznego funkcjonowania.

Remont polegał na całkowitym zerwaniu podłogi z podbudową, sala została uszczelniona i odciągnięto całą wodę i wilgoć. Obecna podłoga jest nazywana oddychającą. Wyremontowane zostały również ściany.
Przed Kopernikiem kolejne remonty, 1 mln złotych zostanie przekazane na prace remontowe z programu ochrony zabytków. Oraz remont auli, w tym sceny, oddana do użytku zostanie również galeria.

Dziś na sali odbyły się już pierwsze zajęcia.

Więcej w materiale wideo.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama