Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

MOSiR chce przełożenia meczu, Kotwica ogłasza bezpłatny wstęp

Kolejny zgrzyt na linii miasto MKP Kotwica Kołobrzeg. Poprzednio, poszło o termin  prac remontowych, zapowiedzianych na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka (zobacz). Tym razem sprawa dotyczy również murawy, tyle, że zaśnieżonej. Jak udało nam się ustalić, Od początku tygodnia zgłaszane są uwagi co do stanu stadionu. Dziś było już pewne, że o żadnych rozgrywkach nie będzie mowy, bo Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie odśnieży murawy, gdyż grozi to jej zniszczeniem. Tyle, że klub ogłosił na Facebooku, że wstęp na mecz z Lechem II Poznań jest bezpłatny. W MOSiR złapali się za głowę. Dziś do Kotwicy zostało wysłane oficjalne pismo z wnioskiem o przełożenie niedzielnego spotkania, zwłaszcza, że prognozy przewidują dalsze opady śniegu. Kotwica rozgrywa obecnie spotkania rundy wiosennej, które PZPN ustalił na grudzień. W grudniu pada śnieg. Część klubów przekłada spotkania. Co z meczem Kotwicy, tego na razie nie wiadomo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama