Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Przyjaciel Młodzieży" - taki tytuł chcą nadawać radni Młodzieżowej Rady Miasta

Młodzieżowa Rada Miasta Kołobrzeg corocznie będzie przyznawać prestiżowy tytuł "Przyjaciel Młodzieży" osobie lub podmiotowi, który wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem w realizację celów statutowych oraz zadań Młodzieżowej Rady Miasta Kołobrzeg, a także przejawiał ponadprzeciętną aktywność na rzecz młodzieży w naszym mieście.

Nagroda obejmuje pamiątkowy dyplom oraz statuetkę, które zostaną uroczyście wręczone podczas sesji Młodzieżowej Rady Miasta. Prawo do zgłaszania kandydatur przysługuje samorządom uczniowskim szkół podstawowych i ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie miasta Kołobrzeg oraz mieszkańcom miasta. Zgłaszanie kandydatur wraz z uzasadnieniami odbywa się poprzez przesłanie maila na adres mrm.miasta.kg@gmail.com do dnia 11 grudnia 2023 roku.

Wybór laureata nastąpi na sesji Młodzieżowej Rady Miasta w głosowaniu tajnym, po zaprezentowaniu sylwetek i działalności zaproponowanych kandydatur. Rada zachęca do aktywnego udziału w konkursie, mającym na celu honorowanie osób czy instytucji, które wykazały się wyjątkowym zaangażowaniem na rzecz młodzieży. "Wierzymy, że wspólnie możemy wyróżnić tych, którzy zasługują na tytuł "Przyjaciela Młodzieży" w mieście Kołobrzeg" - piszą młodzi radni.

Fot. Facebook MRM

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama