Few Clouds

25 lutego 2024
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Kolejny market powstaje w Kołobrzegu

Sieć sklepów Dino rozwija się w błyskawicznym tempie, tylko w roku 2023 planowano otworzyć 300 nowych sklepów. Wśród planowanych jest też kolejny sklep w Kołobrzegu. Jak udało nam się dowiedzieć w Starostwie Powiatowym taki sklep właśnie powstaje na ulicy Żurawiej niedaleko straży pożarnej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 527,40 m², powierzchnia usługowa to 400 m². Za kilka miesięcy będzie można robić w nim już zakupy. Operator skupuje działki i buduje swoje markety od podstaw. Niemal wszystkie sklepy wyglądają tak samo, a obok nich powstaje duży parking.  Biuro prasowe firmy nie udziela informacji na temat nowych inwestycji.