Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest umowa na kemping, korty dalej czekają...

Sprawdzamy, jak wygląda sfinalizowanie dwóch przetargów na miejskie dzierżawy. Pierwsza kwestia dotyczyła terenu kempingu przy ul. 4 Dywizji Wojska Polskiego. Tu wygrał dotychczasowy dzierżawca. Zaoferowana przez niego kwota to 733 tysiące 500 zł netto. Umowa na 9 lat została już podpisana. Nastąpiło to 6 listopada. Jak mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, tu było o wiele łatwiej, gdyż ze względu na fakt, że dzierżawca się nie zmienił, nie trzeba było wykonywać żadnych spisów czy inwentaryzacji i było o wiele łatwiej.

O wiele trudniej jest z kortami. Sam przetarg na korty tenisowe odbił się w Kołobrzegu wielkim echem, a to ze względu na fakt, że wylicytowany czynsz jest 40 razy wyższy od dotychczasowego (przeczytaj). Tu jednak, w przeciwieństwie do kempingu, nadal nie podpisano umowy. Powodem są uwagi nowego dzierżawcy co do obecnego stanu przedmiotu dzierżawy, który w związku z wyprowadzką dotychczasowego dzierżawcy odbiega od stanu oczekiwanego. Jak mówi rzecznik prezydenta, mogą to wydawać się drobnostki, natomiast po usunięciu tych usterek przez odchodzącego dzierżawcy, umowa zostanie wreszcie podpisana. Prawdopodobnie nastąpi to podczas spotkania 13 listopada.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama