Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Drzewo oparło się o most, będzie wycinka?

Nie pokonały go bobry, ale prawdopodobnie osłabił podniesiony ostatnio poziom wody w Kanale Drzewnym. Mowa o drzewie, które konarem oparło się o barierkę na moście na ulicy Łopuskiego. O sprawie jako pierwsza pisała "Gazeta Kołobrzeska". Z nami skontaktował się nasz czytelnik, który mówi, że Wody Polskie zadbały o ochronę swoich drzew i pnie pokryły siatką, żeby nie pocięły ich bobry, które grasują na Parsęcie. Zapuszczają się też na Kanał Drzewny. Z Wodami Polskimi próbowało skontaktować się miasto, które jest właścicielem mostu. Przekazano informację z prośbą o reakcję. Drzewo jest pochylone i na razie nie wiadomo, jaki będzie jego los. Od opinii eksperta zależy, czy można je uratować, czy trzeba będzie je wyciąć.


reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama