3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Rusza przebudowa drogi Ząbrowo - Ołużna - Charzyno

Mieszkańcy gminy Siemyśl na pewno będą zadowoleni z tej informacji. W czwartek podpisano umowę na remont drogi Ząbrowo - Ołużna - Charzyno. Powiatowi udało się pozyskać na tę inwestycję środki finansowe z z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Dofinansowanie wyniesie 50 procent kosztów kwalifikowanych. Wykonawca położy nową nawierzchnię na długości niemal trzech kilometrów. Prace mają zakończyć się do końca 2023 roku, a koszt to niemal 2 mln zł.