Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg awansował do drugiego etapu Europejskiej Stolicy Kultury

Po sobotniej prezentacji założeń programowych Kołobrzegu jako Europejskiej Stolicy Kultury (zobacz), dziś w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego została ogłoszona decyzja. Wynika z niej, że Kołobrzeg zakwalifikował się do drugiego etapu starań o otrzymanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

Do drugiego etapu przeszły, obok Kołobrzegu, Lublin, Katowice i Bielsko-Biała. Jak mówi Anna Mieczkowska, to duży sukces Kołobrzegu, ale pamiętać należy, że nasze miasto nie staje się właśnie jakieś wyjątkowe, tylko wreszcie nasze walory zaczęto dostrzegać także na zewnątrz. Prezydent pogratulowała wszystkim tym, którzy brali udział w przygotowaniu i prezentacji naszej aplikacji, a więcej szczegółów na temat tego, co dalej, mamy poznać w ciągu kilkunastu kolejnych dni.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama