Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rozmowa nagrywana w magistracie

Od pewnego czasu, dzwoniąc na numery stacjonarne Urzędu Miasta Kołobrzeg można zauważyć, że zostaniemy poinformowani o tym, że rozmowa z pracownikiem magistratu jest nagrywana. I to każda rozmowa jest nagrywana. Jeśli ktoś nie chce być nagrywany, jedyne co mu pozostaje, to rozłączyć się.

- Od marca 2023 roku zmieniliśmy analogowe telefony stacjonarne na telefony cyfrowe. To oczywiście daje dużo możliwości, na przykład możemy oddzwonić, gdy mamy nieodebrane połączenie.  Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie usługi nagrywania rozmów, oczywiście zgodnie z wszelkimi przepisami RODO. To rozwiązania mające na celu przede wszystkim poprawę jakości świadczonych usług - informuje Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta.

O ile kwestia nagrywania może dziwić klientów kołobrzeskiego magistratu, o tyle chwalą ją sobie pracownicy urzędu. Kilka osób potwierdziło nam, że bywało, że ludzie dzwonili i jak nie podobało im się to, co usłyszeli, to mówili różne rzeczy, często takie, które nie nadają się do powtarzania. Zdarzało się i tak, że niezadowolony klient pisał skargi. Ponieważ było to słowo przeciwko słowu, trudno było cokolwiek rozstrzygać. Teraz jest nagranie i można je odtworzyć. Jak mówią nam pracownicy, od tego czasu klienci stali się jakby grzeczniejsi...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama