Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica wygrała 1:0, ale czy do tego trzeba zamykać ul. Solną?

To już pewnego rodzaju standard. Jest mecz Kotwicy, przyjeżdżają kibice gości i zamykana jest ulica Solna. Gdy to dzieje się w sobotę lub niedzielę, to i może nie jest tak dokuczliwe. Ale, gdy to dzieje się w środę, a do tego trwa jeszcze inwestycja na moście na Kanale Drzewnym na ulicy Łopuskiego, to może wkurzyć mieszkańców. Na naszym forum na Facebooku, temat ten poruszył jeden z czytelników: "Objazd z Łopuskiego Zygmuntowską do szpitala. Na końcu Zygmuntowskiej dowiadujesz się, że z powodu meczu wybitnych sportowców Solna jest nieprzejezdna, więc zawracasz. Korek jest przez całą ulicę, bo wyjazd z Zygmuntowskiej jest utrudniony przez remont. Z kina wybrzeże do szpitala z cierpiącą osobą 40min. Ktoś mi wytłumaczy, co jest powodem zamykania całej Solnej w dwóch kierunkach? To nie jest k**wa Liga Mistrzów" (pisownia oryginalna). Czytelnik dołączył zdjęcie.

Sprawa faktycznie jest dziwna, bo ograniczenie ruchu na dwóch głównych ulicach z mostami i tak naprawdę pozostawienie tylko ulicy Kamiennej, to przyznajemy rację naszemu czytelnikowi, faktycznie nieporozumienie i to delikatnie to nazywając. Sprawę przekazujemy do urzędu licząc na to, że ktoś następnym razem spojrzy na to nieco szerzej.

Kotwica ze Stalą Stalowa Wola wygrała 1:0 i zajęła 1 miejsce w tabeli 2 ligi.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama