Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znamy wyniki w Kołobrzegu: PO daleko przed PiS

W poprzednich wyborach parlamentarnych, Prawo i Sprawiedliwość tu i tam deptało po piętach Platformie i to w miejscach, gdzie wywoływało to zdziwienie. Tym razem w Kołobrzegu lider został przez wyborców określony jednoznacznie. Platforma Obywatelska osiągnęła 45,44% głosów. Na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowało 28,62% wyborców. Ostatnie miejsce na pudle przypadło Trzeciej Drodze: 10,38%. W stosunku do wyników ogólnopolskich, w Kołobrzegu wygrała PO, PiS zajął miejsce drugie, a Trzecia Droga została mocno niedoszacowana przez naszych wyborców w stosunku do tego, co pokazały wyniki w kraju.

Na Nową Lewicę głos oddało 8,78% wyborców. W Kołobrzegu progu wyborczego nie osiągnęła Konfederacja, zdobywając zaledwie 4,31% poparcia. Polska Jest Jedna natomiast uzyskała 1,5% głosów, a Bezpartyjni Samorządowcy 0,94%.

Frekwencja w Kołobrzegu wyniosła 77,15%. Podane dane są danymi nieoficjalnymi.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama