Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W gminach naszego powiatu wygrała PO, ale nie wszędzie

Na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej pokazały się 100-procentowe wyniki wyborów do sejmu z okręgu nr 40 dla obszarów gmin wiejskich i Gościna (dane z Kołobrzegu wciąż nie zostały opublikowane). Wiemy już, jak rozłożyły się głosy. Procentowo, największe poparcie Platforma Obywatelska otrzymała w gminie Kołobrzeg. Na tym obszarze, na PO głosowało aż 43,52% wyborców (PiS: 28,48%). Największe poparcie Prawo i Sprawiedliwość otrzymało na terenie gminy Rymań: 40,7% (PO: 29,65%). Jeśli idzie o pozostałe partie, to Trzecia Droga największym poparciem cieszyła się w gminie Dygowo - 17,22%, a Nowa Lewica w Ustroniu Morskim: 9,35%.

Jeśli idzie o kandydatów do parlamentu z Kołobrzegu, na terenie gmin powiatu poza Kołobrzegiem, odnotowały one następujące poparcie:
Anna Bańkowska: 859 głosów
Czesław Hoc: 4137 głosów
Marek Hok: 2051 głosów

Gmina Kołobrzeg

Gmina Dygowo

Gmina Gościno

Gmina Siemyśl

Gmina Rymań

Gmina Ustronie Morskiereklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama