Few Clouds

4 marca 2024
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Radość w sztabie Platformy ze zwycięstwa opozycji [wideo]

W Kołobrzegu Platforma Obywatelska zorganizowała wieczór wyborczy w Marinie Solnej. Od godz. 20.00 przychodziły kolejne osoby, aby zobaczyć, jaki będzie sondażowy wynik wyborów przy rekordowej jeśli idzie o Polskę frekwencji. Tuż po godz. 21.00, przy sondażu dla telewizji TVN24, radość była ogromna. Informacja o tym, że zjednoczona opozycja zdobyła 248 mandatów według przeliczenia sondażowych opinii "exit polls". Opinie kandydatów do parlamentu z naszego miasta są niezwykle pozytywne, choć na razie nie wiadomo, kto dostał się do sejmu. Nie ma natomiast na ten moment wątpliwości, że przy tej frekwencji i poparciu w naszym okręgu wyborczy dla Platformy Obywatelskiej, mandat zdobył dotychczasowy senator Janusz Gromek. Czekamy na kolejne dane sondażowe.