Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Radość w sztabie Platformy ze zwycięstwa opozycji [wideo]

W Kołobrzegu Platforma Obywatelska zorganizowała wieczór wyborczy w Marinie Solnej. Od godz. 20.00 przychodziły kolejne osoby, aby zobaczyć, jaki będzie sondażowy wynik wyborów przy rekordowej jeśli idzie o Polskę frekwencji. Tuż po godz. 21.00, przy sondażu dla telewizji TVN24, radość była ogromna. Informacja o tym, że zjednoczona opozycja zdobyła 248 mandatów według przeliczenia sondażowych opinii "exit polls". Opinie kandydatów do parlamentu z naszego miasta są niezwykle pozytywne, choć na razie nie wiadomo, kto dostał się do sejmu. Nie ma natomiast na ten moment wątpliwości, że przy tej frekwencji i poparciu w naszym okręgu wyborczy dla Platformy Obywatelskiej, mandat zdobył dotychczasowy senator Janusz Gromek. Czekamy na kolejne dane sondażowe.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama