3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Kasy na dworcu PKP są już otwarte

Jak obiecano na konferencji dwa tygodnie temu tak się stało. Otwarto w połowie budynek remontowanego dworca PKP w Kołobrzegu. Udostępniono hol oraz kasy biletowe. Nie trzeba udawać się do niedaleko postawionego kontenera. Bliskie zakończenia są prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół dworca. Zakończenie dofinansowanej ze środków unijnych (Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko) przebudowy kołobrzeskiego dworca planowane jest do końca tego roku.  Całkowity koszt remontu naszego dworca to 26 milionów złotych.