Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na Jedności Narodowej zmiana w organizacji ruchu

Przebudowa ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu na odcinku od ul. Wylotowej do skrzyżowania z ul. Wiosenną wchodzi w kolejny etap. Wykonawca przystępuje do realizacji drugiego etapu robót budowlanych na miejskim odcinku ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu. Z dniem 18 października 2023r. zostanie wprowadzony II etap tymczasowej organizacji ruchu : Obejmuje on odcinek ul. Jedności Narodowej od skrzyżowania z ul. Sobieskiego (ze skrzyżowaniem) do ul. Wiosennej.

Zachowany zostanie przejazd w relacji Wiosenna – Arciszewskiego (częściowo po tymczasowej nawierzchni wykonanej w miejscu chodnika). Ulica między Arciszewskiego a Klonową będzie zamknięta dla ruchu. Objazd zamkniętego odcinka możliwy jest ulicami Sobieskiego, Bałtycką oraz Wierzbową i Wiosenną. Na czas prac ul. Wiosenna będzie dwukierunkową. Dojazd do ul. Arciszewskiego zaprojektowano przez ul. Sobieskiego oraz Wiosenną.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama