Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zakończył się remont, od piątku przejezdna będzie ulica Zdrojowa

Od piątkowego poranka ul. Zdrojowa będzie przejezdna na całej swojej długości. Roboty budowlane zostały zakończone. Nasadzenia zieleni potrwają jeszcze około dwóch tygodni. Zamontowane zostaną także wiaty przystankowe. Tym samym inwestycja „Przebudowa ul. Zdrojowej i ul. Kasprowicza w Kołobrzegu" dobiega końca.  Ul. Zdrojową Miasto przejęło w sierpniu 2020 roku. Wcześniej była to droga powiatowa. Łączny koszt inwestycji to 19.200.228,88 zł z czego 13.254.294 zł to pozyskane środki zewnętrzne z Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.

Zakres prac obejmował odcinek drogi od skrzyżowania ulic Zdrojowa/Solna/Reymonta do skrzyżowania ulic Kasprowicza/Chopina (około 900mb). W ramach zadania ulica Zdrojowa została całkowicie przebudowana, wymieniona została kanalizacja wodociągowa i sanitarna oraz kanalizacja deszczowa. Schowana zostały pod ziemię, biegnąca wzdłuż torów sieć cieplna. Położone zostały kable do wymienionych na nowe, latarni ulicznych. Przede wszystkim powstała nowa nawierzchnia jezdni i nowe chodniki. Zaprojektowane zostały tereny zielone – również w miejscu po zlikwidowanym ciepłociągu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama