2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Muszla koncertowa po nowemu?

Już niecały tydzień funkcjonować będzie dotychczasowe zagospodarowanie terenu muszli koncertowej. Budziło ono kontrowersje z powodów prawnych i radni nie zgodzili się przedłużać tam dzierżawy. Miasto ogłosiło przetarg, ale w przeciwieństwie do kempingu czy kortów tenisowych, do licytacji nikt nie stanął. Miasto nie chce się poddawać i zamierza spróbować jeszcze raz, szukając oferentów na rynku. Dotychczasowa działalność w tym miejscu została wygaszona. Otwarte jest pytanie, co zobaczymy tu za rok?