Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeżanie na Marszu Miliona Serc w Warszawie [foto]

Spora grupa samorządowców oraz mieszkańców Kołobrzegu wzięła udział w ogólnopolskim Marszu Miliona Serc, który odbył się w Warszawie. Szacunkowe dane przekazane przez władze miasta sugerują, że w tym wydarzeniu mogło uczestniczyć nawet milion osób, a wśród nich nie zabrakło reprezentantów naszego miasta. Ten marsz, zorganizowany przez Koalicję Obywatelską  w swoim zamyśle miał pokazać chęć społeczeństwa do zmian, pokazać poparcie dla opozycji, miał być sprzeciwem wobec obłudy, nieuczciwości, nachalnej propagandzie rządzących, tuszowaniu bardzo licznych afer i przypadków nepotyzmu i nadmiernego bogacenia się pisowskich elit i działaczy partyjnych. Z Kołobrzegu na marsz wyjechały dwa autokary i kilkadziesiąt aut, również wielu kołobrzeżan skorzystało z komunikacji kolejowej. Uczestnicy marszu podkreślają, że był to marsz uśmiechniętych, radosnych ludzi, którzy mają "Polskę w sercu". Ludzi. którzy wspólnie z polskimi artystami odśpiewali piosenkę "Kocham wolność" Chłopców z Placu Broni, którzy w trakcie marszu z uwagą wysłuchali wystąpień organizatorów i zaproszonych gości.

Chociaż powrót do Kołobrzegu nastąpił w poniedziałek we wczesnych godzinach rannych, to uczestnicy zgodnie potwierdzają, że warto było pojechać, poświęcić niedzielę aby być "jednym z miliona" aby przeżyć niepowtarzalną chwilę z uczestnikami tego potężnego marszu aby czuć tę wielką wolę zmian, wielką nadzieję, radość z tego , że "ludzi dobrej woli jest więcej".

Marsz rozpoczął się punktualnie o godzinie 12:00, a ulice Warszawy wypełniły się tłumami ludzi, którzy przybyli, aby wyrazić swoje wsparcie. Według danych dostarczonych przez władze miasta, istnieje realna szansa, że to wydarzenie stanie się największą demonstracją w historii Warszawy. Były premier Donald Tusk także nie pozostał obojętny na to wydarzenie społeczne. Na swoich mediach społecznościowych poinformował, że w Marszu Miliona Serc wzięło udział ponad milion osób, co podkreśla wagę tego wydarzenia.

Marsz Miliona Serc w Warszawie stał się nie tylko wyrazem solidarności i wsparcia, ale również dowodem na to, że społeczność samorządowców i mieszkańców różnych regionów Polski jest gotowa stanąć razem, aby wspólnie dążyć do pozytywnych zmian i promowania wartości społecznych.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama