Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W sobotę piknik charytatywny na Skwerze Pionierów

W sobotę 23 września na Skwerze Pionierów (godz. 12:00-15:30) odbędzie się festyn charytatywny na rzecz p. Anny Wójcik, na odbudowę jej rodzinnego domu, który spłonął 11 sierpnia tego roku. Pani Anna jest znana w Kołobrzegu – przez lata pracowała jako kierowca miejskiego autobusu. To także popularna i lubiana blogerka promująca czytanie książek poprzez profile w mediach społecznościowych: Book w MK-sie / Book_Matula.

Na festyn zapraszają: Prezydent Miasta Anna Mieczkowska, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu Spółka z o.o. wraz ze związkami: Organizacją Zakładową NSZZ Solidarność i Związkiem Zawodowym Pracowników Komunikacji Miejskiej RP, oraz Związkami Zawodowymi działającymi w pozostałych Spółkach Miejskich.

Zaplanowaliśmy liczne atrakcje dla całych rodzin, będzie loteria fantowa z cennymi nagrodami od wspaniałych sponsorów, stoiska militarne, wystawy pojazdów, malowanie autobusu, prezentacja Sensation Kotwicy Kołobrzeg oraz konkurs rzutów.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama