Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Piknik sportowy w Radzikowie [foto]

To był ostatni piknik z cyklu Mali, aktywni kołobrzeżanie. W niedzielę od godziny 15 przewinęły się prawdziwe tłumy przez Plac Trzech Pokoleń. To miejsce pokazuje, że jest idealne do takich imprez. Piknik ten zorganizowany został w ramach  Narodowego Dnia Sportu. Na placu zjawili się przedstawiciele koszykarskiej Kotwicy czy drużyna siatkarek z OPP. Każdy mógł spróbować swoich sił w rzutach do kosza czy poćwiczyć grę w siatkówkę. Którą interesuję się coraz więcej młodych. Oprócz tego pojawiły się tradycyjne stoiska z malowaniem twarzy, kącikiem artystycznym. Była też zumba i konkursy sportowe dla najmłodszych. Swoje miejsce miała też Miejska Biblioteka, z której oferty można było skorzystać podczas pikniku.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama