Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Barierki spowolnią rowerzystów na Jedności Narodowej

Do widoku tych barierek zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Możemy je znaleźć koło szpitala, czy na Bałtyckiej, teraz na wniosek starostwa Zarząd Dróg Powiatowych zamontował pierwszy komplet trzech takich barier przy przejściu dla pieszych z przejazdem rowerowym na skrzyżowaniu Łopuskiego i Jedności Narodowej. Jak powiedział naszej redakcji starosta Tomasz Tamborski, niejednokrotnie na ulicę wjeżdżali rozpędzeni rowerzyści, co wymagało gwałtownego hamowania od kierujących. Pierwszy komplet już zamontowano od strony Batalionu. Następny pojawi się za kilka dni od strony starego WKU.

Gdy robiliśmy zdjęcie, jeden z rowerzystów pokazał, że te płotki to żadna przeszkoda i przejechał chodnikiem.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama