Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Łopuskiego znowu pod wodą

System kanalizacji deszczowej na ulicy Łopuskiego nawet przy średnich deszczach, a nie ulewach, nie daje rady. Nasz czytelnik wysłał nam nagranie z dzisiejszego poranka, z zalanym wjazdem do szpitala. Woda stoi od Kanału Drzewnego do skrzyżowania z ul. Śliwińskiego. Studzienki kanalizacyjne się są w stanie odbierać wody i schodzi ona z jezdni bardzo długo, powodując najpierw tworzenie się ogromnych kałuż, a potem zalewając całą ulicę i jej okolice. Miasto wykonało specjalną inwestycję, odprowadzającą wodę na kanału i efekt jest, bo woda nie stoi np. na ul. Śliwińskiego i nie zalewa budynku liceum. Przez pewien czas nie było problemu i ul. Łopuskiego nie zalewało. Wydaje się więc, że jest problem z kanalizacją deszczową właśnie na tym odcinku i ktoś powinien się temu dokładniej przyjrzeć.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama