Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

15 sierpnia zapraszamy na Święto Wojska Polskiego

Dla uczczenia 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej - Cudu nad Wisłą, uznawanej za jedną z najważniejszych bitew świata, w dniu 15 sierpnia 2023 r. o godzinie 10:00 w Bazylice Mniejszej zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę oraz za żołnierzy, ich rodziny i za pracowników resortu obrony narodowej z okazji Dnia Wojska Polskiego.

Po Mszy św. odbędzie się przemarsz pod pomnik I Marszałka RP Józefa Piłsudskiego, gdzie będzie miała miejsce uroczysta zbiórka 12. Pułku Logistycznego, a po niej piknik wojskowy z pokazami sprzętu wojskowego.

Organizatorem jest 12.Pułk Logistyczny w Kołobrzegu.

Utrudnienia w ruchu.

W związku z corocznymi obchodami Święta Wojska Polskiego w dniu 15 sierpnia 2023 r. od godziny 07.00 do godziny 17.00 na podstawie otrzymanej zgody wystąpią utrudnienia przy wyłączeniu ruchu na poszczególnych ulicach: ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. ppor. Edmunda Łopuskiego do skrzyżowania z ulicą Dworcową wraz z przyległymi miejscami parkingowymi oraz ul. Sybiraków wraz z przyległymi miejscami parkingowymi do Ronda im. Stefana Lipickiego oraz Skwer Pionierów Kołobrzegu.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama