Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

"Cudowne" otwarcie skateparku w Podczelu

W niedzielę po godz. 16 radny Artur Dąbkowski na swoim profilu na portalu społecznościowym zaprosił do korzystania z nowo wybudowanej inwestycji z budżetu obywatelskiego. Do wpisu dołączone zostały również zdjęcia w tym uroczyste przecięcie wstęgi. Informacja taka pojawiła się również na naszym forum (zdjęcie poniżej).

Dziś okazuje się, że z urządzeń nie powinno się jeszcze korzystać. Dlaczego? Tak informuje rzecznik prasowy prezydenta Michał Kujaczyński: "W związku z pojawiającymi się informacjami o zakończeniu inwestycji "Budowa skateparku z rampą dla BMX w Kołobrzegu" przy ul. Pińskiej w Podczelu" informuję, że Miasto czeka na pozwolenie na użytkowanie dla tego obiektu.  W związku z powyższym prosimy o wstrzymanie się z korzystania, z urządzeń znajdujących się na skateparku do momentu uzyskania tego dokumentu".

Jak powiedział nam radny Artur Dąbkowski, to nie było oficjalne otwarcie, tylko prywatne spotkanie z pomysłodawczyniami, panią Justyną i Karoliną, które napisały projekt do budżetu.

Kiedy nastąpi oficjalne otwarcie? Nie wiadomo. Koszt to niemal 700 tysięcy złotych. Skatepark miał być gotowy w maju 2023 roku.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama