Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ogłoszono przetarg na budowę parkingu przy OPP na Mazowieckiej

Stan parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej pozostawia wiele do życzenia, jednak wkrótce nastąpi jego znacząca poprawa. Cała dostępna powierzchnia, którą starostwo chce zagospodarować, wynosi 1500 m2, ale nie wszystkie miejsca będą przeznaczone na parkingi. Szacowany koszt całej inwestycji wynosi około miliona złotych.

- Ogłosiliśmy dziś przetarg na budowę parkingu i dwóch boisk do piłki plażowej przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej na ulicy Mazowieckiej. To z pewnością długo wyczekiwana inwestycja. Czas na składanie ofert jest do 16 czerwca. Termin wykonania to trzy miesiące od daty zawarcia umowy. Projekt zakłada utworzenie około 60 miejsc parkingowych, oczywiście drenaż całego terenu i powstanie nowych boisk. Inwestycję zrealizujemy jeszcze w tym roku. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama