Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Remont instalacji grzewczej w muzeum

Zakończył się okres grzewczy to idealny moment na rozpoczęcie remontu. Takiego się właśnie doczekało kołobrzeskie muzeum.

- W Muzeum Oręża Polskiego przy ul. Emilii Gierczak trwa od wczoraj modernizacja systemu ogrzewania. Prace zakończą się za dwa dni, a polegają m.in. na: demontażu grzejników, wycięciu i demontażu starej instalacji centralnego ogrzewania, montażu grzejników, wykonaniu instalacji c.o., wykonaniu izolacji. Koszt remontu to 300.000 złotych i w całości pochodzi z budżetu powiatu. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Z powodu remontu w muzeum na Gierczak niedostępna jest wystawa wewnętrzna, zwiedzać można jedynie zewnętrzną część. Otwarcie nastąpi 1 czerwca.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama